ZMYWAKI KUCHENNE

Codzienna eksploatacja urządzeń, sprzętów, mebli i naczyń powoduje, że utrzymanie czystości w kuchni wymaga stałej pracy i konsekwencji, a przede wszystkim użycia odpowiednich środków czyszczących oraz różnego rodzaju zmywaków kuchennych, ścierek i gąbek.
Więcej


Porządek i czystość w kuchni to konieczność, bowiem to właśnie w tym pomieszczeniu przygotowywane są posiłki. Tłuszcz, przypalenia, zaschnięte resztki jedzenia – z tymi i innymi zabrudzeniami borykamy się na co dzień w kuchni.
Aby móc z nimi skutecznie walczyć potrzebujemy nie tylko uniwersalnych zmywaków kuchennych przeznaczonych do mycia naczyń, sztućców, garnków i innych akcesoriów, ale także produktów do zadań specjalnych – np. do czyszczenia powierzchni teflonowych, stalowych garnków, porcelany i szkła. Wszystkie te produkty można znaleźć w ofercie firmy Velvet. Są to m.in. metalowe druciaki, tradycyjne zmywaki kuchenne z szorstką warstwą, dostępne również w wersji profilowanej czy zmywaki do delikatnych powierzchni – np. teflonu i stali nierdzewnej.
Nawet jeśli używamy zmywarki do naczyń, nie wszystkie naczynia możemy do niej włożyć. Poza tym mycie naczyń to nie jedyne zajęcie do wykonania w kuchni. Czyszczenia, przecierania, czasem szorowania wymagają także blaty, szafki kuchenne, płyta grzewcza, lodówka, piekarnik, płytki ścienne, zlewozmywak, podłoga. Bez profesjonalnych ścierek i zmywaków kuchennych się więc nie obejdzie. Proponowane przez naszą firmę produkty zapewniają skuteczne usuwanie nawet trwałych zabrudzeń, a dzięki swojej wysokiej jakości i trwałości można ich używać przez dłuższy czas.
Mniej