ŚCIERKI

Rosnące zanieczyszczenie powietrza, a także codzienne użytkowanie sprawia, że wszystko szybko się brudzi. Jeśli chcemy utrzymać dom w czystości, potrzebujemy profesjonalnych środków czyszczących, piorących, różnego rodzaju myjek, ścierek kuchennych i gąbek.
Więcej


W naszej ofercie ważne miejsce zajmują profesjonalne ścierki, które nadają się do wszelkiego rodzaju prac domowych. Sprawdzą się w codziennym sprzątaniu kuchni, łazienki i nie tylko. Proponujemy m.in. uniwersalne ostre ścierki do czyszczenia i zmywania trwałych, uporczywych zabrudzeń, specjalne ścierki do podłogi, niezawodne miękkie ścierki gąbczaste posiadające wiele praktycznych zastosowań w każdym domu. Nasze ścierki kuchenne ułatwiają wszelkie prace związane z czyszczeniem i myciem w kuchni. Charakteryzują się wysoką chłonnością wilgoci oraz skutecznością w usuwaniu brudu z różnych powierzchni – blatów, podłóg, armatury, szafek, glazury. Wykonana z trwałych włókien ścierka jest bardzo wytrzymała, skutecznie radzi sobie z zaschniętymi zabrudzeniami i plamami, usuwa brud, nie pozostawiając na czyszczonej powierzchni smug ani zadrapań czy zarysowań. Wystarczy przetrzeć, aby uzyskać idealną czystość.
Schludna i zadbana kuchnia to idealne miejsce do gotowania. Firma Velvet oferuje profesjonalne ścierki kuchenne, które są nie tylko nieodzowne w walce z brudem różnego pochodzenia i pomagają utrzymać nasze otoczenie w czystości, ale są również przyjemne w użytkowaniu i zdecydowanie poprawiają komfort pracy w kuchni.
Mniej