SASZETKI DO PRANIA

SmartWash to poręczna saszetka z zamkniętym w środku skoncentrowanym proszkiem do prania lub odplamiaczem. Od dziś koniec z rozsypanym proszkiem czy odmierzaniem odpowiedniej ilości detergentu. Opracowaliśmy jeden produkt, tak aby pranie stało się przyjemnością i zajmowało jeszcze mniej czasu. Rewolucyjne saszetki do prania SMARTWASH to gwarancja wygody i oszczędności.
Sekret ich skuteczności tkwi w unikalnym połączeniu siły proszku lub odplamiacza z materiałem pochłaniającym cząsteczki kolorów, tak aby tkaniny nie ulegały zafarbowaniu podczas prania. Produkt posiada również właściwości wyłapujące bakterie, a jego aplikowanie jest banalnie proste. Wystarczy wrzucić saszetkę na dno pralki. Dzięki temu proszek ma bezpośrednią styczność z pranymi tkaninami. Jedna saszetka to jedno pranie. Robienie prania jeszcze nigdy nie było tak proste!

W skład serii SMARTWASH wchodzą:
KONCENTRAT PROSZKU DO PRANIA & COLOR ABSORBER
ODPLAMIACZ & COLOR ABSORBER.

Czy wiesz, że …
Podczas prania, tkaniny uwalniają cząsteczki kolorów do wody piorącej. Nie zawsze jest to widoczne gołym okiem, jak plama z czerwonej skarpetki zaplątanej w białej pościeli. Brak odpowiedniej ochrony powoduje, że mikroskopijne molekuły kolorów osadzają się podczas prania na pozostałych tkaninach. Z czasem możemy zauważyć blaknięcie i pozbawienie ubrań oryginalnego koloru.
Dlatego też, nasi eksperci połączyli ze sobą siłę skoncentrowanego proszku z mocą materiału, który zapobiega farbowaniu ubrań. Dzięki temu przy każdym praniu nasze tkaniny są chronione przed uwalnianymi cząsteczkami kolorów z tkanin, a dodatkowo dodatnio naładowana włóknina saszetki przyciąga struktury bakterii pozostawiając nasze ubrania wolne od zarazków.