PROSZKI DO PRANIA

Proszek do prania to najpopularniejszy środek używany do prania odzieży i innych tekstyliów, wykorzystywany w gospodarstwach domowych.

Firma Velvet posiada duże doświadczenie w produkcji profesjonalnych proszków do prania, zapewniających wysoką jakość prania i skuteczną walkę z zabrudzeniami. Oferujemy zarówno proszki uniwersalne, jak i przeznaczone tylko do tkanin kolorowych bądź białych. Specjalna formuła opracowana przez naszą firmę sprawia, że wyprane tkaniny są czyste, pachnące i przyjemne w dotyku.
Usuwanie zabrudzeń i plam jest równie ważne jak zachowanie koloru; nikt nie potrzebuje proszku, który wraz z brudem usuwa także kolor. Proszki do prania firmy Velvet chronią kolory przed wyblaknięciem, a biel przed zszarzeniem. Pozwalają pozbyć się zanieczyszczeń, a jednocześnie są delikatne dla tkanin. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej receptury tkaniny na długo pozostają w dobrej formie.

Produkowane przez nas proszki to doskonałe środki piorące, przeznaczone do różnego typu tkanin, dostępne w zróżnicowanych wagowo opakowaniach. Ich dodatkowym atutem jest bezpieczeństwo stosowania oraz atrakcyjna cena.
Wielu konsumentów dokonuje świadomego wyboru najlepszych środków piorących. Nasza firma odpowiada na potrzeby wymagających klientów, oferując wysokiej klasy proszki do prania, które głęboko wnikają we włókna i usuwają brud, nie niszcząc przy tym tkanin.